Sodyboje „Dievo lankos“ ne tik maloniai ir ramiai pailsėsite, bet ir smagiai praleisite laiką. Per pušyną nutiesti pasivaikščiojimo takai, sutvarkytas paplūdimys su lieptu, yra galimybė pasiirstyti valtimis. Rudenėjant sodybos teritorijoje ima gausiai augti kazlėkai, todėl, grybų mėgėjams yra ką veikti.
Aktyvesnio poilsio mėgėjams siūlome išbandyti jėgas kokybiškai įrengtoje universalioje sporto žaidimų aikštelėje. Visų pirma tai yra lauko teniso kortai, kurie taip pat gali būti transformuoti ir pritaikyti ir kitoms sporto šakoms (krepšiniui, futbolui, rankiniui, badmintonui, kt.).

Papildomos paslaugos

 • Paslauga 1 val. Visa diena
  Valčių nuoma * 4 €
  Lauko teniso aikštelė (raketės)
  Krepšinio aikštelė
  Grilio nuoma   6 €
  Grilis + anglys (malkos) + degus skystis 12 €
 • Pastabos: pastatas nuomojamas 24 valandoms. Paslaugų vartotojai už papildomą mokestį gali susitarti dėl papildomo naudojimosi laiko.
  Poilsiautojų augintiniai nepageidaujami.
  Būtina išankstinė registracija telefonu +370 655 00522 arba el. paštu linasdiana@gmail.com

  * Naudojantis vandens pramogų inventoriaus nuomos paslaugomis, maudantis vandens telkiniuose bei naudojantis kitomis panašaus pobūdžio paslaugomis klientas rūpinasi savo bei savo svečių saugumu pats ir įvykus nelaimingam atsitikimui visa atsakomybė tenka klientui. Tokiu atveju jokios atsakomybės bei žalos atlyginimo klientas iš paslaugos teikėjo neturi teisės bei pagrindo reikalauti.

Pasižiūrėkime 3D turą