„Dievo lankos“ teikia kokybiškas, kompleksines paslaugas verslui. Moderniai įrengta konferencijų salė gali talpinti iki 50 asmenų, čia yra visa būtina įranga, kuri užtikrina, kad konferencijos, seminarai ar mokymai vyktų sklandžiai ir patogiai. Ramybė ir privatumas garantuotas, o nuostabus Trakų miestas pasiekiamas ranka (12 km). Tai puiki vieta, jei norite kolegoms iš užsienio pristatyti nuostabią Lietuvos gamtą ir įspūdingus architektūrinius paminklus.
Didžiojoje salėje taip pat galima rengti ir banketus. Moderni, bet tuo pačiu jauki salės aplinka puikiai tinka švęsti vestuves, krikštynas, gimtadienius ar kitas svarbias šeimos šventes. Taip pat yra puikus pasirinkimas smagiems draugų susibūrimams ir įsimintiniems įmonės vakarėliams.
Profesionalus ir malonus priėmimas bei aptarnavimas, kompleksinės paslaugos ir pramogos, nuostabi gamta ir tyvuliuojantis Ilgučio ežero vanduo jūsų šventei sukurs nuostabią atmosferą, kuri ilgai išliks Jūsų atmintyje. „Dievo lankos“ – tai unikali vieta, kurioje pramogos ir svarbūs reikalai harmoningai dera tarpusavyje.
Renginių ir Konferencijų salė iki 50 vietų, 1 asmeniui 35 €, bet ne mažiau 1052 €.
Pastabos: už kiekvieną papildomą renginių salės nuomos valandą numatytas papildomas mokestis.

Errors found in the form

There is a problem with the form, please check and correct the following:

  Jūsų asmeniniai duomenys

  Informacija apie rezervuojamą objektą

  Mokėtina suma:   0.00 €

  Užimtumo kalendorius

  Friend Email
  Enter your message